Şık, Gözlerden Uzak, Ailenizle Birlikte Konforlu ve Kaliteli Bir Tatil Deneyimine Hazır Olun

Hakkımızda

CABİR DELUXE SAPANCA AİLE OTELİ

Sapanca Gölü’nün görkemli manzarasını panoramik görüş açısıyla, ayrıcalıklı hizmet anlayışını bir araya getiren Cabir Deluxe Hotel, Lotus SPA Merkezi ile tatilinize bambaşka bir anlayış huzur katacaktır.

Sapanca’nın 5 Yıldızlı Yeni Oteli Konfor Anlayışınızı Değiştirecek

Cabir Deluxe Hotel Sapanca olarak hızla gelişen ve değişen otelcilik sektöründe sürekli gelişim bilinciyle teknolojiyi yakından takip ediyor içinde bulunduğumuz çevre ve doğal hayatı koruyoruz. Gıda güvenliğini ön planda tutuyor eğitimli personelimiz ile misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışıyoruz. Planlı, sistemli ve güler yüzlü hizmetimizle bölgemizi en iyi şekilde temsil ediyoruz.

Misafirlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin çözümler üretmek, en iyi hizmeti verebilmek ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilmek için tüm Cabir-Group çalışanları olarak misafir odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz.

Özenle dekore edilmiş 10 ayrı oda tipiyle siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan onur duyarız.


Bedeniniz ve Ruhunuz Dinlensin

Kategorimizde, bölgemizdeki tek ve öncü işletme olmanın bilinciyle değerlerimizi koruyarak misafirlerimizin beklentilerini en üst düzey olanaklarımızla karşılamak.

Üstün kalite hizmet anlayışımızdan ödün vermeden, misafirlerimizin memnuniyetini her zaman önceliklendirmek. Ekibimizin yeteneklerini sürekli geliştirmek.

Müşteri İlişkileri Politikamız

Misyonumuz, vizyonumuz ve kalite anlayışımız doğrultusunda sunduğumuz hizmetlerimizden duyulan misafir memnuniyeti bizim için büyük önem arz etmektedir. Cabir-Group olarak misafirlerimize en iyi hizmeti verebilmek için kurumlarımızı ve süreçlerimizi sürekli geliştirmeye ve iyileştirmeye devam ediyor, kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.


Evinize Tekrar Hoş Geldiniz

REZERVASYON